JANUARI raad van Bloemendaal, herdenkt zijn 70sten ver jaardag. 16. f De heer D. A. van Abs, secretaris van de Damclub „Haarlem". In de vacature wijlen mevrouw M. E. Elzinga-Berlijn (zie 29 December 1934) wordt tot lid van den gemeente raad benoemd de heer H. P. Deinum. Deze neemt de benoeming aan. De gemeenteraad van Bloemendaal verleent aan den heer E. W. A. van Nederhasselt, wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd, eervol ontslag als directeur van den Dienst der Plantsoenen. 18. In het restaurant Brinkmann wordt een vergadering gehouden van houders van schuldbrieven ten laste van de N.Z.H. Tramweg-maatschappij, van de E.N. E.T. en van de Tweede N.H. Tramweg-maatschappij ter behandeling van de voorstellen der directie, in verband met den financieelen toestand der genoemde maatschappijen, tot directe opschorting van de ver plichtingen tot aflossing van leeningen. De obligatie houders der E.N.E.T. verlangen aflossing. De overigen niet. Later besluit de directie geen gebruik te maken van de gelegenheid tot uitstel der uitloting van de obligaties der andere maatschappijen, daar zij een be paalde groep niet in een bevoorrechte positie wil brengen. 20. Na een rede van den wethouder Mr. J. Gerritsz wordt het Sportfondsenbad in het Frederikspark, ter plaatse van het voormalig Brongebouw, voor het publiek geopend. (Zie 22 Januari 1934). 22. De heer P. H. Teunis, penningmeester van de Afdeeling Haarlem van de Koninklijke Nederlandsche Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkunde, herdenkt zijn 80sten verjaardag. 23. Drie jonge Haarlemmers, Theo Voorvelt, Ben Hoogen- steijn en J. Ruijsenaars, vertrekken uit Haarlem met het doel zooveel mogelijk per fiets Zuid-Afrika te bereiken. De heer Leonard A. Springer, bekend tuin-architect, herdenkt zijn 80sten verjaardag.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1935 | | pagina 153