KRONIEK 1936 JANUARI 5. f Mejuffrouw C. A. van Wickevoort Crommelin te Bloemendaal. 6. In de tuinzaal van hel Concertgebouw wordt onder leiding van de Haarlemsche Damclub een partij gespeeld van de match om het wereldkampioenschap dammen tusschen de heeren Raichenbach (Frankrijk) en Vos (Nederland). De burgemeester doet den openingszet. 7. Bij Koninklijk Besluit wordt benoemd tot kantonrechter te Haarlem Mr. Th. F. Raedt, rechter in de Arron- dissements-Rechtbank alhier. Hij wordt op 15 Januari geïnstalleerd. De heer H. J. L. Klein Schiphorst wordt, als opvolger van den heer Th. G. C. Hooij, benoemd tot voor zitter van de Afdeeling Klein Bedrijf van de Kamer van Koophandel. 10. f Mr. J. Gerritsz, wethouder van Openbare Wbrken te dezer stede. 11. f De heer F. H. Kehlenbrink, secretaris van de Groote Houtstraatvereeniging. 13. Mgr. J. P. Huibers, benoemd tot R.K. Bisschop van het bisdom Haarlem, aanvaardt het bestuur in dit bisdom (Zie 11 Februari). Tot vicaris-generaal in het bisdom Haarlem wordt opnieuw benoemd Mgr. Th. W. Pichot. (Mgr. M. P. J. Möllmann, die 24 jaar vicaris-generaal is geweest, verzoekt, met het oog op zijn hoogen leeftijd, niet in aanmerking te komen voor een benoeming.) Het Wijkgebouw „Bethel" der Ned. Herv. gemeente bestaat 25 jaar, welk feit in een tweetal samenkomsten feestelijk wordt herdacht. 15. Volgens besluit der regeering wordt de Keuringsdienst voor Waren te Haarlem niet opgeheven. De dienst te Leiden wordt gevoegd bij dien te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 102