80 FEBRUARI 4. f De heer K. Visser, directeur der N.V. Visser's Autodiensten „De Snelle Visser". 5. "f Ds. L. J. van Leeuwen te 's-Gravenhage, vroeger predikant der Ned. Hervormde gemeente te dezer stede. 6. De heer F. H. Jonker, besturend broeder van „Meer en Bosch te Heemstede, legt deze functie neer. t De heer H. Lame, oud-sergeant-majoor-tamboer van het 10e Regiment Infanterie alhier en bekend stadgenoot. 1" heer PTh. A. van Rijn, bekend apotheker te dezer stede. 11. In de Kathedrale Kerk aan de Leidsche Vaart heeft de consecratie plaats van Mgr. J. P. Huibers, als bisschop in dit bisdom. (Zie 13 Januari). f Ds. J. "Westerman Holsteyn te Baarn, emeritus Doopsgezind predikant en vroeger te Haarlem woon achtig. De heer G. H. Weustink, lid van den gemeenteraad, herdenkt zijn 70sten verjaardag. De Kroon besluit de salarissen van het Provinciaal personeel met 5% te verlagen, ingaande 1 Maart a.s. 12. De Roode Kruis Transport-Colonne bestaat 25 jaar en herdenkt dit feit op feestelijke wijze in het hotel „Lion d'Or". De heer Mees Bank, molenaar te Penningsveer, viert zijn 80sten verjaardag. Hem wordt de bronzen eere medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. In de vacature wijlen Mr. J. Gerritsz wordt als lid van den gemeenteraad geïnstalleerd de heer J. van Bokhoven. Tot wethouder wordt gekozen de heer M. A. Reinalda, tijdelijk wethouder. 14. In het Rembrandt-theater wordt een gala-voorstelling gegeven van de film „Met de K. 18 twee duizend meter onder water". t Dr. C. van Bemmel te Bloemendaal, arts en genees- kundige bij de Arbeidsinspectie. 15. In het perceel Koninginneweg 65 wordt een bureau geopend van de Kennemer Vereeniging tot Oprichting en Instandhouding van een M.edisch Opvoedkundig Bureau voor Moeilijke Kinderen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 104