MAART Stads-Schouwburg een rede voor de R. Kath. Midden- standsvereeniging. 7. Het Welvaart Comité alhier komt in actie. Het 50-jarig bestaan van den Algemeenen Nederland- schen Metaalbewerkersbond wordt feestelijk herdacht. De Kennemer Turnkring bestaat 25 jaar en herdenkt dit feit. f De heer H. M. L. Oudendijk te Heemstede, oud- gezagvoerder bij de Rotterdamsche Lloyd. t De heer H. Heukels alhier, oud-leeraar aan een H.B.S. en aan de Kweekschool voor Onderwijzers te Amster dam, eere-lid van de Natuurhistorische Vereeniging en van de Ned. Biologische Vereeniging. 9. Dr. E. A. M. Droog, wethouder te Heemstede, viert zijn 70sten verjaardag. ■f De heer A. Traanberg te Zand voort, oud-ambtenaar der gemeente Haarlem en oud-lid van het Burgerlijk Armbestuur alhier. f Ds. P. Tazelaar te Heemstede, emeritus predikant der Gereformeerde Kerk. f De heer J. P. Lührs te Santpoort, restaurateur van de wachtkamers der Ned. Spoorwegen te Haarlem. 11. De gemeenteraad benoemt tot archivaresse der ge meente mejuffrouw Dr. Gerda Kurtz te Utrecht. De gemeenteraad stelt o.m. beschikbaar: a. 5800. - voor het aanbrengen van automatische verkeerslichten aan de Groote Markt hoek Bartel- jorisstraat en aan het Stationsplein bij de Rozen straat ƒ11800. voor den bouw van een brug over de Brouwersvaart bij de Hvacinthenlaany c. ƒ35800. als crediet, als bijdrage in de kosten voor den bouw van een tunnel bij het Bloemendaal- sche Station, waardoor een nieuwe verbinding tot stand zal komen tusschen Bloemendaal en Haarlem- Noord. 12. Op de Houtmarkt brandt de garage van den heer J. Inpijn geheel uit. 13. De Wereld-Jamboree voor Padvinders in 1937 zal te Vogelenzang worden gehouden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 106