84 MAART Hij wordt benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Ook wordt hem o.a. een zilveren thee-servies aangeboden door het gemeentebestuur. Op de Algemeene Begraafplaats wordt ter aarde besteld het stoffelijk overschot van wijlen Prof. Dr. F. C. Walch, die op 21 December 1934 bij den Uiverramp te Rutbah om het leven is gekomen. APRIL 1. Dr. Chr. F. Haye, oud-redacteur der Opr. Haarl. Crt., leeraar aan de Rijks H.B.S. te Velsen, herdenkt den dag, dat hij gedurende 25 jaar werkzaam is bij het Middelbaar Onderwijs. In Stoop's Bad wordt het 2500ste diploma uitgereikt voor geoefend zwemmen. 3. B. en W. worden bij K.B. besluit uitgenoodigd de wedden en loonen van het gemeentepersoneel binnen drie weken te verlagen. (Zie 18 April). 4. Ten bate van noodlijdende kunstenaars wordt in het Frans Halsmuseum een tentoonstelling van Oude Kunst gehouden. Jhr. Teding van Berkhout Jr., voorzitter van de Afdeeling Haarlem van het Ned. Kunstverbond, opent deze expositie. De Geheelonthouderstooneelvereeniging „Nieuw Le ven" herdenkt haar 25-jarig bestaan, f De heer J. A. Albers, voorzitter der Vereenigde Huiseigenaren en vice-voorzitter van de R.Kath. Middenstandsvereeniging. 6. f Pastoor P. Reynenberg, pastoor der Kleverpark- parochie. 7. f Pastoor H. A. V. IJzermans, oud-pastoor der St. Bavo- parochie te Heemstede. 9. Bij K.B. wordt benoemd tot raadsheer in het Gerechts hof te Arnhem Mr. Th. Maassen, vice-president der Arrondissements-Rechtbank te Haarlem; en tot rechter in deze Rechtbank Mr. C. G. Bijleveld, rechter te Almelo. 13. Ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan houdt de Federatie van Haarlemsche Muziekvereenigingen een concours.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 108