88 MEI 28. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Chris telijke Oratorium-vereeniging, wordt in het gemeentelijk Concertgebouw een jubileumconcert gegeven. 29* t De heer J. W. Misset, oud-opzichter bij het haven en marktwezen alhier. JUNI 3. Ds. C. Veenhof uit Harkstede doet zijn intrede bij de Gereformeerde Kerk alhier. 4. De Centrale Ned. Ambtenaarsbond houdt te dezer stede een drie-daagsch congres. 5. f Onze oud-stadgenoot Jhr. Ch. F. van der Poll te Hollenfels in Luxemburg. De overledene was vroeger directeur van de Haarlemsche Katoenfabriek en be stuurslid van vele Haarlemsche instellingen. Aan het einde van De Dreef wordt de Burgemeester Maars chalkbank geplaatst en in gebruik genomeny die den burgemeester is aangeboden bij zijn jubileum in Juni 1935. Besloten is een fonds te vormen om bij het 200-jarig bestaan van het orgel in de Groote Kerk dit orgel te restaureeren. In de Raadszaal op het Prinsenhof wordt een tentoon stelling gehouden van oude prenten der Groote Markt, f De heer B. J. van Liemt, eigenaar van een meubel zaak aan de Groote Houtstraat en aan het Verwulft. 6. De Algemeene Vereeniging van Nederlandsche Reserve- Officieren houdt alhier haar jaarvergadering en wordt officieel ten stadhuize ontvangen. Op het H.F.C.-terrein wordt een groote gymnastiek- uitvoering gegeven ten bate van de Vereeniging tot bestrijding der t.b.c. 9. "f De heer Th. G. C. Hooy, lid van de Provinciale Staten en oud-vice-voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. 12. f De heer J. Th. Mathot, eigenaar van de zaak in sanitaire artikelen in de Groote Houtstraat, "j" De heer Al. J. Kollewijn, oud-leeraar van een H.B.S. te Rotterdam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 112