89 JUNI 15. f De heer G. W. Priester, oud-directeur der Nijmeeg- sche Schoolvereeniging. 16. Het vergroote gebouw van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken aan de Nassaulaan wordt in gebruik genomen. 17. De Stads-organist, de heer George Robert, geeft een buitengewoon concert in de Groote Kerk ter gelegenheid van het feit, dat het op 14 Juni j.l. 25 jaar geleden is dat het eerste avond-concert werd gegeven. Mede werking verleenen mejuffrouw Annie Woud, zang, mejuffrouw H. Hessels, cello, en de Koninklijke Liedertafel ,,Zang en Vriendschap". 19. De Vereeniging „Kerk en Vrede" houdt alhier haar jaarvergadering. 20. f De heer N. C. Wefers Bettink, industrieel en kerk voogd der Ned. Hervormde gemeente. 21. f De heer H. van Thiel, een bekend natuurliefhebber en leider bij de A.J.C. f Dr. P. Endt, oud-directeur van de WLreld-Biblio- theek. 22. f Mevrouw Jhr. S. W. Teding van Berkhout-van Taack van Trakanen te Aerdenhout. f De heer J. Zijlstra, oud-voorzitter van het Mannen koor Johez en bestuurslid van de Woningbouwver- eeniging „Voorzorg". 24. f De heer H. Roessingh, directeur der N.V. Wijn handel Jager Gerlings voorheen Firma Enschedé en diaken der Waalsche gemeente. 25. Bij K.B. wordt aan den heer J. VAN Konijnenburg eervol ontslag verleend als lid van het College van Regenten over de Gevangenissen te Haarlem. Hij wordt later opgevolgd door Dr. "W. B. Smit. 27. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, oud-lid der Eerste Kamer S.G. en oud-wethouder van Haarlem, gedenkt zijn 70sten verjaardag. De heer Ch. C. Wolff herdenkt zijn 25-jarig gemeente raadslidmaatschap (waaronder de jaren, die hij lid van den Raad was van het geannexeerde Schoten).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 113