9.1 JULI De heer Al. Woud, hoofd-inspecteur van Politie, chef van den justitioneelen dienst, viert zijn 25-jarig ambtsjubileum. 7. Bij K.B. wordt benoemd tot rechter in de Arrondisse- ments-Rechtbank Air. J. H. P. E. AIijnssen, substituut- griffier bij de Rechtbank te Breda. Hij wordt op 14 Juli d.a.v. geïnstalleerd. Boven onze stad ontlast zich in den middag een zware regenval, waardoor vele straten en kelders onderloopen. 8. Bij K.B. wordt benoemd tot rechter in de Arrondisse- ments-Rechtbank te 's-Gravenhage Air. Al. A. VAN Rijn van Alkemade, rechter te Haarlem. Hij neemt 14 Juli d.a.v. afscheid van zijn ambt alhier. 10. De heer H. Bijkerk, oud-hoofd der Christelijke school aan de Bakenessergracht viert, zijn 70sten verjaardag. 11. Opening van het Tinholthuis te Santpoort bij de ruïne van Brederode. 13. Onder leiding van den heer Jos. de Klerk wordt op de Groote Alarkt door bijna alle Haarlemsche Zang- vereenigingen een uitvoering gegeven van de Rubens- Cantate. 18. De heer Th. Lancee, directeur van de Rijkskweekschool voor onderwijzers(essen), neemt afscheid van het onder wijs wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd. f De heer E. A. A. Liera te Doorn, vroeger een bekend winkelier alhier en oud-voorzitter van het Doopsgezind Zangkoor. 20. De Protestantsch Christelijke Nijverheidsschool reikt voor de eerste maal diploma's uit, behaald op den dienstboden-cursus. 21. In het gebouw van den Haarlemschen Kegelbond wordt een tentoonstelling gehouden door de Haarlemsche Schoenmakers-patroonsvereeniging. 22. Alejuffrouw C. E. Teunisse, die 90 jaar in hetzelfde huis aan de Gierstraat 48 woont, herdenkt haar 90sten verjaardag. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan den heer J. Over, hoofd van school No. 43 wegens het 7

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 115