AUGUSTUS administrateur ter provinciale griffie van Noord- H oil andMrD. A. E. Immxnk, secretaris bij de li.-i Trfmweg Dr. P. H. VAN Moerkerken alhier, hoogleeraar aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam; J. H. T. Pfaff, referendaris der Posterijen, telegrafie en telefonie, aangewezen als directeur van het Post- en Telegraafkantoor alhier; tl. O. J. oONDAAL, eere-kanunnik, deken en rector te Haarlem; en Mr. Th. A. Wesstra, secretaris der gemeente Haarlem. 111 *prde van Oranje Nassau mejuffrouw W. M. Brusse, lid van het bestuur der Haarlemsche Huishoud- en Industrieschool; mevrouw C. Cohen Tervaert-Koch te O verveen; en de heeren E. W. E. Postel, ontvanger der Directe Belastingen te Haarlem; D. N. J. C. Rahder alhier, oudste directeur der N.V Wijnhandel v/h. Wed. H. Rahder en Zoon te Am sterdam; en A. van Werven te Heemstede, directeur van de N.V. Van Werven's Timmer- en Aannemings bedrijf te Amsterdam. Voorts is toegekend de eere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in zilver aan de heeren R. VAN 't Hoff, kapelmeester van het N.Z.H. Tram muziekkorps alhier; en S. Schuuring, hoofdcommies der -Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen te Haarlem; alsmede in brons aan C. Kalkman, kantoorknecht bij de Posterijen te dezer stede. SEPTEMBER 1. De burgemeester legt den eersten steen voor de te bouwen brandweerkazerne aan de Gedempte Oude Gracht. De heer B. F. Enschedé, directeur van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, herdenkt den dag, dat hij gedurende 25 jaar werkzaam is in deze Firma Abdulahad Aksin, zaakgelastigde van de Turksche Regeering, brengt een bezoek aan de Grafische In richting Joh. Enschedé en Zonen. In het schoolgebouw aan het Leidscheplein is onder-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 118