k 97 SEPTEMBER 30. De heer R. van 't Hoff wordt gehuldigd bij zijn 25-jarig dirigentschap van het Haarlemsch Tramfan farekorps. De heer W. P. J. Overmeer treedt thans ook af als reclasseeringsambtenaar in dit arrondissement en wordt opgevolgd door den heer E. A. Put te Amsterdam. OCTOBER 1. De Ramplaan is in den loop van dit jaar verbreed. Dit werk is thans gereed gekomen. 2. f Dr. Fred. Muller, zenuwarts alhier. 3. Een collecte voor het Crisisfonds brengt ƒ2200. op. (In het vorig jaar ƒ3400. In het gebouw der Provinciale Griffie wordt een Provinciaal Comité voor een Nationaal Huwelijks geschenk voor Prinses Juliana geïnstalleerd. 9. De sigarenwinkel Korte Begijnestraat 12 brandt uit. 12. f De heer K. Sanders, secretaris der Biljartclub Sociëteit Vereeniging". 14. Dr. J. D. Bierens de Haan te Aerdenhout viert zijn 70sten verjaardag. Hij wordt benoemd tot Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw. De administratie van den gemeentelijken Incasso-, Ophaal- en Stortingsdienst wordt geheel geme chaniseerd. 16. In het gemeentelijk Concertgebouw worden 14 leden der N.Z.H. Tramweg-Mij. gehuldigd, daar zij in den loop van dit jaar hun ambtsjubileum hebben herdacht. 18. f De heer M. Frederikze te Aerdenhout, algemeen procuratiehouder van de Rotterdamsche Bank te Amsterdam. Ds. G. H. Moll van Charante te Borger doet zijn intrede als voorganger der Vereeniging van Vrijzinnig Her vormden te Haarlem. 20. Aan den heer Jhr. J. C. A. Reigersman, hoofdingenieur directeur van den Provincialen Waterstaat, wordt door de Provinciale Staten eervol ontslag verleend. In de vergadering van 22 December d.a.v. wordt hij gehuldigd.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 121