101 NOVEMBER De geautomatiseerde telefoondienst te Beverwijk en Wijk aan Zee is gereed. 18. Onder leiding van den Commissaris der Koningin Mr. Dr. A. Baron Röell wordt opgericht de Stichting „Noord-Hollandsch Landschap voor Natuurbescher ming". 19. Het nieuwe gebouw voor Publieke Werken te Bloe- mendaal aan het Brouwerskolkpad wordt in gebruik genomen. De heer C. ten Boom legt zijn ambt van voorzitter der Afdeeling Haarlem van den Christelijken Midden standsbond in Nederland neer. In zijn plaats wordt benoemd de heer L. Lam. 23. f De heer Jac. Roest te Heemstede, directeur van Roest's Pluimvee- en Veevoederfabriek aldaar. 24. Alhier wordt opgericht een afdeeling van den Bond van Belanghebbenden bij den verkoop op termijnbetaling. In het Leidsche Kwartier wordt opgericht de Vereeni- ging „Prins Bernhard", afdeeling van de Vereeniging Koninginnedag' 25. Alhier wordt opgericht een afdeeling van de Vrouwen Electriciteit-vereeniging. Opgericht wordt een Joodsch gemengd Koor. 27. t De heer C. J. Boerssee, ambtenaar bij den Raad van Arbeid en administrateur van het Landweerkorps Kennemerland" 28. De drukkerskring „Haarlem" herdenkt zijn 25-jarig bestaan. De Haarlemsche Tooneelclub herdenkt haar 25-jarig bestaan en geeft een jubileum-voorstelling in den Stadsschouwburg, met „Zijn Excellentie in Spé Chaine Anglaise en Zaïre". (Op 13 Februari 1937 houdt het bestuur een receptie). DECEMBER 1. De heer Ir. G. Friedhoff, bouwkundig hoofdingenieur, treedt in dienst bij Openbare Werken. 3. f De heer C. K. Baas, oud-stationchef te Wormerveer. 4. f De heer E. P. Hafkamp, secretaris van „Het

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 125