103 DECEMBER directeur van den Provincialen Waterstaat Ir. Thomese, thans adjunct-directeur. 23. f De heer Ph. Deys, vroeger een bekend tuinman alhier. Het Hoogheemraadschap van Rijnland neemt te Spaarndam een nieuw Dieselgemaal in gebruik. 24. Het Bisschoppelijk Museum wordt uitgebreid met drie lokalen voor het prentenkabinet. 25. "j" De heer F. de Konink, oud-directeur van het Tele graafkantoor te Tilburg. f De heer A. Snijders, oud-inspecteur van politie te Sliedrecht. 26. De heer A. Funke, directeur van WIsbrunn en Lifmann herdenkt zijn 75sten verjaardag. 27. f De heer G. J. Droste Jr., directeur van de N.V. Droste's Cacaofabrieken en voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. 28. Het gemeente-archief is overgebracht naar de hiervoor ingerichte Janskerk; openingsplechtigheid door den burgemeester. Te Haarlem heerscht, evenals in andere plaatsen, de griep in ernstige mate, doch heeft een vrij goedaardig karakter. f De heer B. van der Werff, oud-gezagvoerder der Stoomvaart-Mij. Oceaan". Het ontwerp-plan voor den bouw van een nieuwen vleugel aan het Raadhuis, ontworpen door Ir. A. J. van der Steur, wordt aangenomen. In het Frans Halsmuseum worden de verschillende ingezonden ont werpen tentoongesteld. 29'30. Viering van het 75-jarig bestaan der Rijkskweek school voor Onderwijzers(essen). 31. De heer J. Louisse, brigadier van politie te Bloemen- daal, verlaat den gemeentedienst. Hem wordt de eere medaille in zilver toegekend verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De heer A. A. Hillebrand, architect bij den Gemeen telijken Dienst der Openbare Werken, neemt afscheid van zijn ambt wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1936 | | pagina 127