115 MAART 24. Jhr. Mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden te Bloemen- daal, oud-burgemeester van Haarlem, herdenkt den dag, waarop hij vóór 60 jaar promoveerde tot doctor in de rechtswetenschap. 25. f De heer W. Waalewijn, oud-gemeenteambtenaar, oud-secretaris van ,,Snelverband" en van den Haar- lemschen Bond van Schietvereenigingen. 26. f De heer W. F. Tempelman, oud-chef van het filiaal Haarlem van de Amsterdamsche Rijtuig-Maatschappij, f De heer J. Boeke te 's-Gravenhage, oud-directeur der Koninklijke Handelmaatschappij Boeke en Huide- kooper. 29. Een felle brand teistert in het vroege morgenuur den schoe nenwinkel van den heer B. Paanakker in den Anegang. 30. "f De heer F. W. Smit Jr., oud kunsthandelaar. f De heer L. Bochardt te Rotterdam, oud-redacteur der O. H. Ct. f Dr. F. W. Hudig te Aerdenhout, buitengewoon hoogleeraar in de Kunstgeschiedenis aan de Universiteit te Amsterdam. 31. f De heer O. F. H. Schönhuth, Commissaris der N.V. Haas' Azijnfabrieken en een bekend philantroop. APRIL 1. De heer H. A. Hutte alhier, behaalt te 's-Gravenhage den eersten prijs bij een wedstrijd in welsprekendheid, georganiseerd door de Maatschappij tot Bevordering der Woordkunst. De heer G. van Tienhoven te Bloemendaal neemt afscheid als secretaris van den Voogdijraad te Haarlem. De burgemeester opent in het Gemeentelijk Concert gebouw de Voorjaarsbeurs van de Afdeeling Haarlem der Nederlandsche Vereeniging van Huisvrouwen, f De heer G. J. Hopman, lid der Commissie van Beheer der Ned. Hervormde Gemeente van Kerkelijk Schoten. 2. Aanbesteding van den bouw van een nieuw Zusterhuis van het Diaconessenhuis. De Afdeeling Haarlem van het Nederlandsch Kunst Verbond organiseert in het Frans Halsmuseum een

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 149