121 JUNI 25. De Algemeene vergadering van de Nederlandsche Maatschappij tot Nijverheid en Handel wordt alhier ge houden en gedeeltelijk bijgewoond door Z.K.H. Prins Bernhard. 26. f De heer L. W. R. Wenckebach te Santpoort, kunst schilder en illustrator. ■j* Mevrouw J. "W. Al. AIaarschalk-Coppenaal, echt- genoote van den oud-burgemeester en de heer C. Roskam, diens chauffeur, tengevolge van een ernstig auto ongeluk nabij Wesel verongelukt. De heer Maarschalk wordt gewond, doch herstelt na een langdurige ver pleging in het ziekenhuis te W^esel. 28—30. Drie-daagsch congres der Nederlandsche Maat schappij ter bevordering der Pharmacie. 29. Mr. A. S. Miedema, oud-directeur der Haarlemsche Hypotheekbank, viert zijn 70sten verjaardag. De nieuwe van gemeentewege ingevoerde vuilnis emmers worden voor de eerste maal gedistribueerd. 30. f De heer A. Neijt te Aerdenhout, technisch ambtenaar le klasse bij het Rijksverkeertoezicht te 's-Gravenhage. De heer J. Nieuwdorp, ambtenaar bij den Provincialen Waterstaat, neemt afscheid. Hij wordt benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Minister Prof. Dr. J. R. Slotemaker de Bruïne opent de Frans Hals-tentoonstelling, welke tot 30 September in het Frans Halsmuseum wordt gehouden. JULI 1. De automatische telefoonverbinding met Amsterdam en Het Gooi is tot stand gekomen. 2. De Vereeniging van Directeuren van Nijverheids scholen houdt te dezer stede haar jaarvergadering en wordt officieel ten Stadhuize ontvangen. 5. f Jhr. D. E. E. Dibbits, administrateur der Haarlemsche Orkestvereeniging. Hij wordt later opgevolgd door den heer H. Luijken. De Minister van Waterstaat bepaalt, dat de Wagen weg, de Amsterdamsche Vaart en de Rijksstraatweg voorrangswegen zullen zijn.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 155