Éi 125 AUGUSTUS voor het bijwonen der commissie-vergaderingen. Dè heer H. J. Kuiper neemt afscheid als lid van den gemeenteraad wegens zijn vertrek naar Utrecht. Hij wordt 22 September opgevolgd door mevrouw H. Weber-Strick. 26. Ter herdenking van den sterfdag van Frans Hals legt de loco-burgemeester, de heer W. J. B. VAN LlEMT, namens het gemeentebestuur op het graf in het koor der Groote Kerk een krans. 28. Bij de Delftstraat rijdt een auto te water, welke bestuurd wordt door een 24-jarige dame, die chauffeeren leert. Zij verdrinkt bij dit ongeval. 29. De heer G. Veldheer, bekend beeldhouwer, viert zijn 80sten verjaardag. 30. Ir. F. Graaf van Randwijck neemt afscheid als direc teur van het gemeentelijk Waterleidingbednjf. 31. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin zijn de volgende onderscheidingen verleend te Haarlem en Omstreken: Benoemd tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau Mr. M. Slingenberg, Oud-Minister van Sociale Zaken. Tot Officier in de Orde van Oranje Nassau, de heeren M. W. A. Wijtenburg, rector van het St. Joseph- gesticht en R. Kath. Observatiehuis „Huize Maria Immaculata" te Bloemendaal; G. van Tienhoven te Bloemendaal, voorzitter der Vereeniging Kinderzorg in de classis Haarlem van de Nederlandsch Hervormde Kerk; F. A. Engelhard te Heemstede, oud-inspecteur der Verzekeringskamer te Amsterdam; Dr. C. SpOEL- DER, rector van het gemeentelijk Gymnasium; A. G. Boes, oud-schoolopziener bij het L. O.; A. *-'■ Engelgeer, accountant der Directe Belastingen alhier Ir. J. Rodenburg, rijksinspecteur van het Verkeer, Dr. M. Colenbrander te Heemstede, arts; A. M. M. van Loon, luitenant-kolonel der Infanterie, commandant van den Motordienst te Haarlem (met de zwaarden); en W. Noë, referendaris in algemeenen dienst bij het Departement van Defensie, wonende alhier (bij I bevordering).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1937 | | pagina 159