KRONIEK 1938 JANUARI 3. f De heer H. Tjebbes te Bloemendaal, oud-directeur van het Telegraafkantoor te Haarlem. Op de Zijlvest rijdt een 9-jarige fietsrijder tegen een vrachtauto en overlijdt kort daarop door bloedverlies. 5. f De heer Th. Wanders, werkzaam bij de 0. H. Ct., lid van verdienste van de Koninklijke liedertafel ,,Zang en Vnendécbap, en eere-lid der Zij Lira a toer een ig ing 6. Een 67-jarig stadgenoot loopt in de Nieuwe Gracht. Eenige uren na zijn redding overlijdt hij. 10. f De heer H. Hogenbirk, wethouder van Onderwijs en Sociale Zaken te Bloemendaal. Mr. "W. J. Baron van Til volgt hem op als lid van den gemeenteraad. Dr. L. C. Proot, arts alhier, herdenkt den dag, dat hij vóór 60 jaar promoveerde aan de Leidsche Uni versiteit. De heer W. A. H. van der Vaart is 50 jaar werkzaam als bediende bij den heer J. van der Laan, zee- en riviervischhandel alhier. 12. Gedeputeerde Staten van Noordholland onthouden hun goedkeuring aan het uitbreidingsplan voor Haarlem- Noord. ■f De heer S. D. J. van Veen, vroeger een bekend voetbalspeler van H.F.C. .Haarlem" 13. f De heer M. J. Looijen, luitenant-kolonel der Veld- Artillerie b.d. Ds. C. J. van Paassen, Ned. Hervormd predikant alhier, herdenkt zijn 70sten verjaardag. 14. Een agent eener Levensverzekering-maatschappij alhier wordt gearresteerd wegens verduistering van een bedrag van ƒ25.000.ten nadeele dier maatschappij. De Politie arresteert 6 personen, die op 24 Maart 1934 een roofoverval hadden voorbereid op den koopman J. V. in de Nobelstraat.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1938 | | pagina 164