143 JUNI 24. Met ingang van heden wordt de Spaarnebank een bijkantoor van de Nederlandsche Handel Alaatschappij(Zie 8 Juli). 25. De Haarlemsche Reddingsbrigade voor Drenkelingen her denkt haar 25-jarig bestaan. f De heer J. Brussaard te Bloemendaal geraakt bij een zeiltocht in 't Zuider-Buitenspaarne te water en verdrinkt. 26. f De heer H. G. Heijbrok te Santpoort, Ridder in de Militaire Willemsorde 4e klasse en opzichter van de schietbanen te Overveen. 28. De vergadering van de classis Haarlem der Ned. Hervormde Kerk acht de voorgestelde reorganisatie voorstellen voor genoemde kerk onaanvaardbaar. 30. f De heer W. van Bork, oud-directeur der Algemeene Telefoon- Maatschappij. Heden is het 50 jaar geleden, dat onze oud-stadgenoot Prof. Ir. J. A. G. van der Steur te Oosterbeek, het ingenieursdiploma behaalde aan de Technische Hooge- school te Delft. JULI 1. De heer F. E. Nix herdenkt den dag, dat hij 25 jaar secretaris is van het Provinciaal College van Toezicht op de kerkelijke goederen en fondsen der Ned. Her vormde Kerk. (Zie 29 December). Mr. A. J. ENSCHEDé, benoemd tot directeur der Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.Vwordt als zoodanig geïnstalleerd. 2. f De heer E. W. Scholten te Bloemendaal, lid der Firma Geo JVehry en Co. te Amsterdam. In het Frans Halsmuseum wordt een tentoonstelling geopend op medisch gebied ter gelegenheid van de 89ste Algemeene Vergadering van de Nederlandsche Maat schappij tot Bevordering der Geneeskunst, welke hier op 4 Juli wordt gehouden. 4. Benoemd tot Substituut Officier van Justitie te dezer stede Mr. N. J. G. Sikkel te Middelburg. Dr. L. C. Kersbergen wordt benoemd tot eere-lid der Nederlandsche Maatschappij tot Bevordering der Genees kunst.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1938 | | pagina 175