346 AUGUSTUS 31. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin worden de volgende onderscheidingen toe gekend te Haarlem en omliggende gemeenten. Benoemd tot Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw: Mgr. J. P. Huibers, bisschop van Haarlem; de heeren J. A. Fontein; C. M. Moolenburgh, hoofd inspecteur der directe belastingen en C. H. Laan te Bloemendaal, oudste directeur van de N.V. Wessa- nen s Koninklijke Fabrieken te "Wormerveer. Officier in de Orde van Oranje Nassau: de heeren W. J. B. VAN Liemt, wethouder te Haarlem; Th. W. L. M. de Winter, inspecteur der posterijen, telegrafie en telefonie, aangewezen als hoofd van het telefoon district te Haarlem; J. W. Nienhuys te Bloemendaal, voorzitter van de Vereeniging van Tabakshandel te Amsterdam; Dr. J. F. Steenhuis, geologisch adviseur bij het Rijksbureau voor drinkwatervoorziening en H. Snijders te Heemstede (bij bevordering), voorzitter van het hoofdbestuur der Vereeniging tot Bevordering der belangen van Slechthoorenden. Tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau: de heeren V V.AN Vloodorp, oud-directeur van een levens verzekering-maatschappij; w. DE Groot, commies bij den post-, telegraaf- en telefoondienst te Haarlem; Heemstede, oud-gezagvoerder bij de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot-Maatschappij j i J'i Klein Schiphorst, voorzitter van den Nederlandschen R. Katholieken Bond van Bouw- patroons. Toegekend de eere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau: In goud aan: A. Tol te IJmuiden (gem. Velsen), nalcner bij het Staatsvisschershavenbedrijf. n zilver aan: M. de bruijne, hoofdbewaarder der strafgevangenis te Haarlem; M. Doornebosch, hoofd bewaarder bij de Strafgevangenis te Haarlem; W. H. VAN Voorthuizen, oud-boekhouder bij een levens verzekeringmaatschappij, wonende te Zandvoort; J. F. Nijs, hoofdbesteller bij den post-, telegraaf- en telefoon- ïenst te Haarlem; L. de Haan, adjunct-commies der

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1938 | | pagina 178