AUGUSTUS directe belastingen, invoerrechten en accijnzen ten kantore der invoerrechten en accijnzen te Haarlem; W. van Zomeren te Haarlem, wagenvoerder bij de Noord-Zuid-Holl. Tramweg Maatschappij N.V.J. Pul, wonende te Haarlem, procuratiehouder bij de N.V. Tabakshandel voorheen Gebroeders Ploos van Amstel Pz. te Amsterdam; G. H. Nijmeijer, wonende te Haarlem, voorheen in dienst van den heer F. C. Happel te Amsterdam. In brons aan: G. ter Horst, lid van de Vrijwillige Burgerwacht te Haarlem; J. v. Willigen, concierge bij den dienst der posterijen, telegrafie en telefonie te Haarlem; H. Lodewijk, besteller bij den post-, telegraaf- en telefoondienst te Haarlem; mej. M. J. Dirks, voorheen in dienst van de familie Erdtsieck te Haarlem; M. van Waard, voorheen kellner in hotel „De Leeuwerik" te Haarlem. Ter gelegenheid van den Verjaardag van H.M. de Koningin en het a.s. regeeringsjubileum worden heden en de volgende dagen verschillende feesten gevierd. De Nationale feestdag wordt op 6 September d.a.v. gehouden. SEPTEMBER C5. De heer V/. A. Dolleman herdenkt den dag, dat hij zich vóór 25 jaar als notaris te IJmuiden vestigde. 7. De J. P. Coenschool aan de Gijsbrecht van Aemstel- straat wordt in gebruik genomen. 8. Broeder Barnabas viert zijn gouden jubileum als ver pleger in het Ziekenhuis St. Joannede Deo. 12. De Bond van Nederlandeche Schilderpatroons houdt alhier zijn jaarvergadering. 13. In de Groote Kerk wordt een orgelconcert gegeven ter gelegenheid van het 200-jarig bestaan van het orgel. 14. De gemeenteraad besluit, op aandrang der regeering, het aantal opcenten van de personeele belasting te brengen van 185 op 195. In deze raadszitting houdt de burgemeester een rede ter gelegenheid van het Regeeringsjubileum van H.M. de Koningin.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1938 | | pagina 179