valhoedje zooals kleine kinderen, die loopen leerden o£ pas loopen konden voor ruim vijftig jaren droegen, Dr. Sterck een presenteerblad met een afbeelding van De Adriaan, de heer Traanberg een mahonie houten pijpenla, welke terstond werd ingewijd en een foto voorstellende den bouw van de Melkbrug in 1886, de heer Oyermeer een compleet gebonden exemplaar van de Jamboree Post. Het gedenkboek van Beynes werd ons door commissarissen en directie dezer firma aangeboden. Vele foto's en geschriften bereikten ons, een verrijking van onze verzameling, waarvoor wij den schenkers, die wij niet allen bij naam kunnen noemen, hartelijk dank zeggen. De samenwerking met de zustervereenigingen, wer kende in plaatselijk of landelijk verband, was wederom van aangenamen aard. Met den oudheidkundigen kring „De vier ambachten" te Hulst (Zeeuwsch Vlaanderen) werd tot ruil der Jaarboeken overgegaan. Hiermede zou ik het 37ste jaaroverzicht kunnen besluiten, maar ik zou te kort schieten, als ik tenslotte de leden niet bedankte voor hun medewerking en steun in velerlei opzicht, ook voor hun belangstelling in hetgeen het bestuur hun kon bieden en hen tevens opwekte in de toekomst zoowel geldelijk als moreel den arbeid van Haerlem te blijven steunen, een arbeid, die een ander doel nastreeft dan ons dagelijksche werk, een arbeid, die verricht wordt uit liefde voor de goede zaak, met den opzet dit werk niet half maar goed te doen. Laten wij ons het pand, ons door het voor geslacht toevertrouwd, waardig toonenl P. A. Dijkema.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1938 | | pagina 20