KRONIEK 1939 JANUARI 1. f Ds. C. J. VAN Paassen, emeritus-predikant der Ned. Hervormde gemeente alhier. (Zie 20 Mei). De heer J. H. T. Pfaff, wien eervol ontslag is verleend als directeur van het Post- en Telegraafkantoor alhier wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd, neemt afscheid in een bijeenkomst van autori teiten en personeel. 2. "j" De heer G. Boon, oud-gezagvoerder bij de Konink lijke Pakketvaart-Afaatéchappij Dr. Ir. P. Tesch, directeur van den Geolog'uchen Dienst viert zijn 60 sten verjaardag. 3. Dr. J. F. M. Sterck te Aerdenhout, oud-schoolopziener en een uitnemend Vondelkenner, viert zijn 80sten ver jaardag. f De heer H. L. Langevoort te Zeist, vroeger te Haarlem woonachtig, oud-hulpprediker in Indië. f De heer J. Waage, oud-onderwijzer aan de Rijkó- leerechool. 4. "j" De heer S. Zondervan, directeur der N.V. Fabriek en HandeUbureau Nederland" f De heer W. de Graaf te Bloemendaal, hoofdambte naar bij het Provinciaal Electriech Bedrijf Noord-Holland. 5. f De heer T. Verbeek, rechercheur van politie. 7. De burgemeester Dr. J. E. Baron de Vos van Steen- wijk opent in de Groote Houtstraat een winkel, welke is ingericht voor propaganda voor het Comité van éteunverlcening aan buitenlandéche kinderen. De Af deeling Haarlem van den Roomech-Katholieken Me taalbewerker Aond viert baar HO-jarig beótaan. 9. De heer G. H. Beels, directeur der N.V. Drukkerij ,,De Brakke Grond" te Amsterdam. 12. t Mevrouw E. A. van der Vliet-van Wickevoort Crommelin te Overveen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 148