117 JANUARI Prof. Ir. H. T. Zwiers houdt zijn inaugurale rede aan de Technische Hoogeschool te Delft. 14. f De heer P. Dorhout Mees te Vogelenzang, oud- burgemeester van Zwollerkerspel en oud-lid van den gemeenteraad te Bloemendaal. 17, Het winkelhuis in de Buitenrustlaan, bekend als ,,Het Eiland", welks eigenaar steeds geweigerd had dit perceel te sloopen en dat een groot gevaar opleverde voor het auto-verkeer, wordt gesloopt. 18. f De heer J. L. Ranneft, gepensionneerd kolonel. -j- Air. W. H. E. Vos te Aerdenhout, candidaat-notaris te Amsterdam en secretaris van den Haarlemschen Weer- en Sterrenkundigen Kring. 20. Een gedeelte van Philips Fabrieken wordt ondergebracht in het vroegere gebouw van het P- EIN"te Bloemendaal. 23. t De heer J. W. Goeden, oud-procuratiehouder van het Kantoor Haarlem der Twentsche Bank. f Mejuffrouw M. M. Twerda, leerares in de voedings leer en het koken aan de Protestantsch Christelijke Nijverheidsschool. 24. f De heer D. Teekens, oud-referendaris bij de Rijksverzekeringsbank. f De heer A. G. P. Vos, voorzitter van de Coöperatieve Woningvereeniging Eigen Woning 26. Aan mevrouw Marguerite Couperus is namens haar kunstzusters en -broeders een borstbeeld aangeboden. 28. De heer E. H. Krelage, oud-voorzitter van dAlge- meene Vereeniging voor Bloembollencultuur en internationaal bekend tuinbouw-geleerde, viert zijn 70sten verjaardag. Door de Werf Stork Conrad wordt een zeebaggermolen voor de Sowjet Unie te water gelaten, f De heer R. A. M. Grippeling, gedelegeerd commis saris van den Graan- en Meelhandel Grippeling en Vïrklej te Amsterdam. 31. De heer J. de Jong, die 37 jaar bode is geweest bij de Provinciale Griffie van Noord-Holland, verlaat met pensioen zijn betrekking.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 149