FEBRUARI 1. f De heer H. A. van der Eijnde te Heemstede, bekend beeldhouwer. (Zie 10 Juni). 1Zuster Dina Br onderj te Zandvoort, die 40 jaren diacones is, wordt begiftigd met de zilveren eere medaille, verbonden aan de Orde van O ra nje-Na óóav. Mejuffrouw S. M. Schwab herdenkt het feit, dat zij 50 jaren huishoudster is bij de familie Balk aan den Gasthuissingel. (Zie 30 Augustus). 2. De heer J. Beumer te Bloemendaal, oud-hoofd eener school te Sassenheim. t Op de Algemeene Begraafplaats te Heemstede wordt ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer C. VAN Beelen, oud-gezagvoerder ter koopvaardij en „observing officer of the International Board for non intervention in Spain", die te Marseille is overleden. 3. De gemeenteraad keurt de gemeentebegrooting voor 1939 goed. De inkomsten en uitgaven van den gewonen dienst bedragen ƒ18.439.998. 4. Dr. JPot, leeraar aan de H.B.S.a, neemt wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd, afscheid van het onderwijs. 6. j* De heer W. J. Hoonig, bekend brandstoffenhan- delaar. De Broodbakkerij Henri J. Carels bestaat 40 jaar, welk feit wordt herdacht. 7. f De heer P. Blom te Aerdenhout, lid der Firma Blom en van der Aa. 15De gemeenteraad besluit met 26 tegen 9 stemmen om niet over te gaan tot demping der Bakenessergracht, doch deze gracht te reorganiseeren. Zij zal worden doorgetrokken tot de Nieuwe Gracht. De kosten worden geraamd op ƒ285.000. Voorts verleent de raad een crediet van 75.900 voor het beschermen van gemeentegebouwen bij eventueele luchtaanvallen 16. "j" De heer WK. Borgman, oud-bestuurslid van de Roei- en Zeilvereeniging ,,Het Spaarne". 20. f De heer B. H. Grijseels, oud-notaris te Amsterdam. 21. "j" De heer W. E. Meyboom, bureelchef bij den Rijks waterstaat.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 150