120 MAART 9. De heer P. P. Hartendorf herdenkt zijn 25-jarig middernacht-zendelingschap te Haarlem. 10. f De heer W. H. Bouwmeester, oud-hoofdbode ten stadhuize. De heer A. G. Boes, wethouder van Onderwijs, herdenkt zijn 75sten verjaardag. 11. "f De heer A. L. de Blinde, geneesheer-directeur van de Stichting Vogelenzang" te Bennebroek. f De heer J. M. G. van Huizen te Heemstede, oud- procuratiehouder bij de Twentsche Bank te Amsterdam. 13. f De heer M. H. Sliggers, oud-secretaris van den Haarlemschen Kegelbond. De bekende Deensche zwemsters Ragnhild Hveger en I. Sorensen nemen deel aan zwemwedstrijden in het Sportfondsenbad alhier. 14. Dr. E. DüSTERBECK herdenkt den dag, dat hij zich vóór 25 jaar als arts te dezer stede vestigde. 15. De verbreede Westerbrug bij de Westergracht wordt in gebruik genomen. f De heer J. Stolk, boekhouder bij den gemeentelijken Keuringsdienst alhier. 16. In het Gemeentelijk Concertgebouw wordt de zesde jaarlijksche voorjaarsbeurs van de Afdeeling van de Nederlandsche Vereeniging voor Huisvrouwen geopend. 18. De Afdeeling Haarlem van de Ned. Kereeniging van Christelijke Handels- en Kantoorbedienden herdenkt haar 40-jarig bestaan. Het bestuur recipieert in het Hotel Lion d'Or. Mr. A. R. Baas herdenkt zijn 25-jarig directeurschap van de ALgemeene Noord-Hollandsche Alaalschappij voor Levensverzekering De heer Jan Visser, kunstschilder, herdenkt zijn 60sten verjaardag. (Zie 21 April). 19. f Dr. L. C. Proot, rustend arts. In het Kerkgebouw der Remonstrantsche gemeente wordt een geschilderd glasraam onthuld ter nagedachte nis aan wijlen den heer P. Crama. Ds. M. G. Blauw herdenkt zijn 40-jarig predikantschap bij de Ned. Hervormde Kerk en houdt een gedachtenis rede in de Julianakerk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 152