MAART 20. Benoemd tot notaris ter standplaats Heemstede, de heer M. E. A. van Oppen te Amsterdam. 22. f De heer A. G. W. van Waveren, arts. -j- De heer H. Hessels, zaalbewaarder van het teeken college Kunst zij ons Doel". ■J- De heer J. G. Hoffmann, voorzitter der Vereeniging van Huiseigenaren, oud-officier van het Leger des Heils en Kerkvoogd der Ned. Hervormde Gemeente. De gemeenteraad benoemt tot geneesheer-directeur van het St. Elisabeths-gasthuis den heer P. A. Heeres te Assen. (Zie: 3 Mei en 6 Juli). Aan de Haarlemsche Orkest Vereeniging wordt een gift verleend van f 2500 uit het Fonds voor Kunsten en Wetenschappen, gevormd uit het batig saldo van de Frans Hals- tentoonstelling De gemeenteraad hoort de plannen aan voor een Camera-Obscura- en Spoorwegfeest. De heeren G. D. Gratama, directeur van het Frans Halsmuseum (zie 3 Mei) en J. D. Rutgers van der Loeff, oud-directeur van de Stads-Bibliotheek en Leeszaal, herdenken hun 65sten verjaardag. 23. f Dr. G. A. Ootmar te Kelowna (Canada), vroeger een bekend kinderarts te dezer stede. 25. De Clichéfabriek „Chemez" neemt een nieuw fabrieks gebouw in de Wijde Appelaarsteeg in gebruik, f De heer H. C. Schoevaart, oud-stationschef en oud-beambte bij het Kantoor van den Kerkelijken ontvanger der Ned. Hervormde gemeente alhier. 30. f De heer C. van Meeteren te Bloemendaal, opzichter der wegen in die gemeente. De heer H. Hesse, die gedurende 25 jaren onafgebroken als houder van een abonnement, gebruik heeft gemaakt van de tram HaarlemAmsterdam, ontvangt een herinneringsgeschenk uit handen van den directeur Ir. W. J. Burgersdijk. 31. De heer W. Fehres neemt afscheid als chef van den Burgerlijken Stand ter Gemeente-Secretarie wegens het verlaten van den gemeentedienst met pensioen. Hij wordt opgevolgd door den heer J. Smit te Rot terdam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 153