122 APRIL 1. Tot dirigenten van de Haarlemsche Orkest Vereenig ing zijn benoemd de beeren Marinus Adam, tot dusver 2e dirigent der H.O.V., en Toon Verhey te Rotterdam. 4. De Protestantsch Christelijke Nijverheidsschool is uit gebreid met vijf lokalen. 5. De heer D. A. Moorhoff, procuratie-houder bij de Twentsche Bank, Kantoor Haarlem, herdenkt het feit, dat hij 40 jaar in dienst is bij genoemde Bank. 8. Op de Algemeene begraafplaats wordt ter aarde besteld het stoffelijk overschot van Ir. A. G. von Baumhauer, ingenieur bij den Rijks-luchtvaartdienst, die bij een vliegongeluk in Amerika om het leven is gekomen. f De heer W. S. J. Kloosterman, secretaris van den Bij zonderen Raad der St. Vincentius- Vereenig ing. 11. f De heer J. Swart, secretaris van de IVandeUporl- vereeniging ,,Jan Passtoors" Pastoor H. P. A. van Dijk der parochie van St. Elisa beth en St. Barbara vraagt zijn emeritaat aan. (Zie 1 Mei). 12. De drinkhal van het vroegere Brongebouw in het Frede- rikspark is afgebroken; de tuin van het genoemd Brongebouw is als plantsoen ingericht. De heer B. van Meel herdenkt het feit, dat hij 25 jaar rechercheur bij de gemeente-politie alhier is. 13. De heer J. H. van Leijden herdenkt zijn 25-jarig ouderlingschap bij de Ned. Hervormde gemeente. 15. f De heer J. E. van der Vliet te Overveen. f De heer J. Hacquebard te Heemstede, inspecteur der Levensverzekering-maatschappij Utrecht". 16. De heer J. L. Bouwer, directeur van den gemeentelijken dienst van Hout en Plantsoenen, herdenkt zijn 65sten verjaardag. (Zie: 15 Juni en 29 November). f De heer W. den Hartogh, gepensionneerd landmeter van het kadaster. 17. "j" De heer A. van Geyn, speler van de Hockeyclub „B.M.H.C." 18. f De heer N. Hazevoet, oud-bureaulist van den Stadsschouwburg.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 154