123 APRIL 21. De Koningin Emmaschool aan het Roerdompplein van de Vereeniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met den Bijbel, wordt officieel in gebruik genomen. In het Frans Halsmuseum wordt een jubileumtentoon stelling geopend van de werken van Jan Visser. (Zie: 18 Maart). De heer J. Kamman te Heemstede, oud-gemeente secretaris van Den Helder, en voorzitter van den Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. 22. De Afdeeling Haarlem van de Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde herdenkt haar 60-jarig bestaan. De Korfbalclub Haarlem" herdenkt haar 25-jarig 23. f De heer H. A. RoBBé Groskamp te Aerdenhout, directeur van de Producten- en Grondstoffen Handelsmaat schappij te Amsterdam. 24. Ds. A. M. Boeijinga, predikant der Gereformeerde Kerk alhier, viert zijn zilveren jubileum als Gerefor meerd predikant. 26. De heer C. C. M. van Hees, oud-directeur van den Stadsschouwburg is 40 jaar aan het tooneel verbonden en wordt deswege gehuldigd. 27. De heer C. L. F. Sarlet, journalist, herdenkt zijn 7osten verjaardag. (Zie 30 Augustus). 30. De heer J. F. Lamp, directeur van de zaak van luxe- en huishoudelijke artikelen H. en J. Lamp N.V., en een bekend middenstander. De tram en een wilde autobus rammen elkaar op het Plein, waarbij twee dooden en zes gewonden te be treuren zijn. MEI 1. De heer J. de Haan, beheerder van het Bijkantoor der Posterijen aan de Tempeliersstraat is benoemd tot directeur van het Postkantoor te Zandvoort. De heer H. J. H. Ledeboer, beheerder van het Post kantoor te Aerdenhout verlaat s Rijksdienst.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 155