126 penningmeester van de AfdeeLing HaarLem van de Alge- meene Vereeniging voor BLoembollencultuur. JUNI 1. t De heer D. A. Krayenhoff v. d. Leur, kapitein luitenant ter Zee b.d. Alhier vergadert de Handelékamer Vereeniging van Coöperatief). De deelnemers worden officieel ten stad- huize ontvangen. 3. f De heer O. Montauban, oud-onderwijzer en een bekende persoonlijkheid in de zangerswereld. Te Zandvoort worden de eerste auto-snelheidswedstrij den van ons land gehouden. In een bijeenkomst van vrienden uit de kunstwereld wordt, in het restaurant Brinkmann, aan Lodewijk van Deyssel een buste aangeboden, vervaardigd door mejuffrouw Nel Bakema. De Coöperatie „De Eendracht" bestaat 40 jaar, en de Coöperatie Vooruitgang35 jaar, welke feiten herdacht worden. 4. Dr. E. Emmen, beroepen predikant bij de Ned. Her vormde gemeente alhier, wordt in zijn ambt bevestigd en houdt zijn intree-rede. 5. De AfdeeLing Haarlem van den Ned er La ndechen Bond voor den Politiehond geeft ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan een demonstratie op het H.F.C.-terrein, in tegenwoordigheid van verschillende burgemeesters uit de omgeving. 1" De heer O. A. Beute te Soest, oud-leeraar in de Fransche taal te Haarlem. 7. f Mejuffrouw R. Kalbfleisch, oud-hoofd der kinder- afdeeling van het Gereformeerd- of Burgerweeehuid. 8. In het Spaarne landt een watervliegtuig. De bemanning stapt uit om boodschappen in de stad te doen, waarna het genoemd vliegtuig weer vertrekt. 9. Tweedaagsch Congres van den Nederlandechen Bond van Af akela are. 10. Dr. E. A. M. Droog opent in het Frans Halsmuseum een tentoonstelling van werken van wijlen den beeld houwer H. A. v. d. Eijnde. (Zie 1 Februari).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 158