Mr. A. Beets bedankt voor deze benoeming. In zijn plaats wordt nu benoemd het aftredend, niet herkozen lid mevrouw Mr. E. A. J. Scheltema-Conradi. De volgende raadsleden keeren niet meer terug in den nieuwen raad: de heeren G. Schaaesma, C. van der Winden, M. Doornebosch, A. G C. ivngelgeer, 127 n. Ds. G. H. Moll van Charente neemt afscheid als predikant-voorganger van de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Haarlem wegens zijn vertrek naar 's-Hertogenbosch. 14. De heer P. Voogd, oud-lid van den gemeenteraad. De gemeenteraad besluit een crediet van ödl.ïdl beschikbaar te stellen voor een gedeeltelijke uitvoering van het Havenplan. Voorts wordt 42.500.'beschikbaar gesteld voor de verplaatsing van het woonwagenkamp van den Ouden Weg naar de Woonschepenhaven. En tevens wordt besloten tot reorganisatie van de Gedempte Oude Gracht. 15 De heer T. L. Bouwer, directeur van Hout- en rlant- soenen, herdenkt het feit, dat hij 25 jaar in gemeente- DeTeerlingen der Eerste H.B.S.b houden op het H.F.C.- terrein de jaarlijksche schoolwedstrijden; ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan in September a.s. wordt een demonstratie gegeven. t 17. In de pergola in Haarlem-Noord is een gedenkteeken onthuld ter nagedachtenis van wijlen Mr. Jan Gerritsz., in leven wethouder van Haarlem. 18. De afdeeling Expeditie van het Postkantoor is over geplaatst naar de Baljuwslaan. Hier wordt een sorteer- machine in gebruik gesteld. 21. Verkiezing van leden voor den gemeenteraad. Als nieuwe leden worden gekozen de heeren: J. A. bCHOLL, T P W VAN DER Sluijs, M. C. Hilbrink, G. A. Brandenburg, Th. S. J. Hooy, A. J. M Angenent, W. C. Bakker, Mr. A. Beets, Dr. L. C. Kersbergen, D J A. Geluk en W. F. HAPPé, alsmede de dames: mevrouw A. D. L. de Clercq-van Lennep en mevrouw Mr. E. van Eck-Thiel.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 159