JULI 16. j" De heer J. G. Martin, bekend dansleeraar. 20. f De beer F. Blauw, directeur van bet Crematorium IVeeterveld. 21. f De heer J. V. Munsterman, oud-ambtenaar bij Openbare Werken. 22. "J" De beer J. C. Droste, vroeger directeur van Drodè Cacao-fabrieken. 24. Op het Stationsplein is een inlichtingsbureau voor reizigers geopend, waarvan al dadelijk een zeer ruim gebruik wordt gemaakt. De gemeenteraad van Heemstede besluit tot bet be noemen van een derden wethouder. 30. De beer J. H. Bregonje, oud-lid van den gemeenteraad, viert zijn 70sten verjaardag. 31. f De beer G. N. Aberson te Heemstede, vroeger werkzaam bij de De Li- Ala a Uch appij en de Medan- Tabakmaatochappij AUGUSTUS 1. Tot directeur van het postkantoor te Enschedé is benoemd de beer F. Smit, adjunct-inspecteur bij de P.T.T. te Haarlem. In verband met den verkoop van het Blauwe Kru'u wordt het bureau van bet landelijk secretariaat van de Algemeene Reclaooeeringé-Commiooie der Nationale Chrioten-Gebeelonthouderevereeniging gevestigd in perceel Oude Groenmarkt 11. De Af dee ling Haarlem van bet Nederlandecb Genootecbap tot Zedelijke Verbetering der Gevangenen opent een bureau in het perceel Lange Wijngaardstraat 32. 2* "f Mr. R. van Rees te Bloemendaal, oud-voorzitter van het Concertgebouw te Amsterdam. 3. Het is heden 100 jaar geleden, dat besloten werd tot den aanleg van den Heerenweg. 5. Geboren Prinses Irene Emma Elisabeth, dochter van H.K.H. Prinses Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard. Op 7 Augustus d.a.v. wordt te dezer stede in verband hiermede de Nationale feestdag gevierd. 8. De heer J. S. van Kempen te Bloemendaal, concert zanger.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 162