138 OCTOBER 18. f De heer W. F. G. Dankbaar te Bloemendaal, bekend werker op het terrein der christelijke jeugd beweging. 19. De gemeenteraad van Heemstede wenscht geen over eenkomst aan te gaan met de gemeente Haarlem inzake de gasvoorziening. (Zie 18 October). Genoemde raad besluit ƒ170.000.beschikbaar te stellen voor den bouw van een nieuwe eigen gasfabriek. Dit besluit wordt later door Gedeputeerde Staten vernietigd. (Zie 28 November). 20. De heer G. de Vries, adjunct-directeur van het Open baar Slachthuis, herdenkt zijn zilveren jubileum. 21. "f De heer P. J. van Kessel, oud-president van de St. Vincent lusvereenig mg, lid van den Voogdijraad, enz. De Haarlemsche Christelijke Besturenbond herdenkt zijn 25-jarig bestaan. 22. De heer H. G. Beker, die door den Bijzonderen Kerke- raad der Ned. Hervormde gemeente is benoemd tot hulpprediker in de wijk Amsterdamsche Buurt, wordt door Dr. E. Emmen in zijn ambt bevestigd en houdt daarna zijn intree-reden. 24. De voorgenomen feestviering ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan der Eerste H.B.S.b wordt met het oog op de zorgelijke tijdsomstandigheden afgelast. 25. Benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau, de heer A. de Bijll Nachenius te Aerdenhout. 28. De Haarlemsche Voetbalbond herdenkt zijn 40-jarig bestaan. Den heer W. J. H. Mulier wordt het eere lidmaatschap aangeboden. 29. f Mr. D. Kaars Sijpesteijn, vice-president van de Arrondissements Rechtbank te Utrecht. Dr. A. H. Haentjens houdt zijn afscheidsrede in de Remonstrantsche Kerk. De heer P. K. J. Tervooren viert zijn zilveren jubileum als arts. 31. f De heer N. Boon, directeur van de Handelsvereniging Onderling Belang" te Amsterdam. NOVEMBER 1. De heer E. H. TenckinCK, commissaris van politie,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 170