139 NOVEMBER herdenkt den dag, waarop hij voor 25 jaren in dienst der gemeente trad. Het gemeentebestuur biedt hem den gouden medaille voor bijzondere verdiensten aan. In den vroegeren schouwburg aan den Jansweg wordt een veiling gehouden van inboedels. Het postkantoor te Heemstede bestaat 50 jaar. 2. -j- De heer C. P. Nelis te Heemstede, bekend bloem- bollenkweeker en exporteur. m 5. De Haarlemoche Dameó-bockeyclub „Rood Ivrf aie 1 November 40 jaar bestond, houdt ter gelegenheid van dit jubileum wedstrijden te Heemstede. 8. De gemeenteraad stelt ƒ30.420.'beschikbaar voor het uitvoeren van werkzaamheden in werkverschaffing bij den dienst Hout en Plantsoenen. Kolonel A. A. M. van Loon draagt het commando over den Motordienst over aan den luitenant-kolonel H. Polis. 9. Door de geboorte van een dochter van de familie M. J. M.ACHIELSEN telt Heemstede 20.000 inwoners. 10. Bloemendaal, Heemstede en Zandvoort zullen, wanneer in ons land een oorlog uitbreekt, eventueele geëva cueerde gezinnen onder dak moeten brengen, -j- De heer W. A. J. van de Kamp, oud-lid van den gemeenteraad. 13. f De heer Nico Gerharz te Bandoeng, vroeger direc teur der H.O.V. 14. In Haarlem-Noord wordt een verduisteringsproet gehouden en op 15 November in het overig gedeelte der stad ten Zuiden van de Kleverlaan. 15. In het Florapark wordt de Floratcbool voor openbaar lager onderwijs officieel geopend. Deze school vervangt die in de Wilhelminastraat. 16. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit den Zand- voortschenweg te normaliseeren en stelt daarvoor een crediet beschikbaar van ƒ225.000.—. 18. f De heer F. J. F. van Hasselt, oud-zendeling van Nieuw Guinea en oud-geestelijk verzorger bij het Diaconessenhuis. f De heer H. Voorspuy te Bloemendaal, kapitein van het S.S. Simon Bolivar, welk schip op een mijn loopt. 10

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 171