NOVEMBER 19. t Dr. C. H. Bekker, arts te Heemstede. "j" Ir. L. M. Barnet Lyon te Brussel, vroeger directeur der E.N.E.T. De Bloemendaalsche Dames Hockeyclub viert kaar 25-jarig bestaan. 20. De Noordersporthaven wordt aanbesteed. Dit werk eischt een bedrag van ƒ200.000. 21. De gemeenteraad van Beverwijk besluit aan de Firma J. J. Beijnes 10 H.A. grond ter beschikking te stellen voor een eventueele verplaatsing van hare fabrieken. Het afgetreden raadslid, de keer M. DE Braal, wordt door de Anti-RevoLutionnaire Kiesvereeniging gehuldigd. 22. Het Gasthuispoortje in de Kleine Houtstraat is door verbouwing gemoderniseerd. Benoemd tot rechter in de Arrondissements-Rechtbank te 's-Gravenhage Mr. L. Vliegenthart, rechter alhier. 23. De gemeentebegrooting voor 1940 is verschenen. Het tekort wordt geraamd op ƒ1.404.651. Bij enkele candidaatstelling worden herkozen als leden van de afdeeling grootbedrijf der Kamer van Koop handel de heeren F. C. Dufour, D. F. Enschedé, J. J. Swens en Jhr. F. Teding van Berkhout. Gekozen worden de heeren A. Berendse, J. F. C. Brinkmann en A. Verduyn. 25. De heer en mevrouw Kense zijn 50 jaar lid van D.I.U. en worden gehuldigd. 28. De gemeenteraad van Heemstede besluit met 8 tegen 7 stemmen gas van Haarlem te betrekken. 29. f De heer R. Baas te Bloemendaal, oprichter en oud- directeur van de ALgêmeene Noord-Hoiiandscbe Maat schappij van Levensverzekering De gemeenteraad stelt ƒ51.900.beschikbaar voor de beveiliging van gemeente-eigendommen bij even tueele luchtaanvallen. Voorts wordt besloten 250.' beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van een blijvende herinnering in het gymnasium, ter gelegenheid van het 550-jarig bestaan dezer onderwijs-inrichting. Aan den heer J. L. Bouwer, directeur van Hout en Plantsoenen wordt eervol ontslag verleend wegens het bereiken van den pensioen-gerechtigden leeftijd. Hij

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 172