142 DECEMBER J. J. Brinkman, G. Alders, H. L. Klein Schiphorst, allen te Haarlem; G. Deddens te Hoofddorp, H. J. Brey te Aalsmeer, L. Lam te Heemstede en G. W. P. Stoutenbeek te Beverwijk. "j" De heer J. C. Lucas, gepensionneerd opzichter bij den Rijkó-veeartóenijkundigen dienst. 17. f De heer A. J. van Balkom te Overveen, leeraar aan het Amater daniéch Lyceum, en bestuurslid van de Haar lemse he Jeugd kerk voor Ouderen. f De heer T. Saarloos, opzichter der begraafplaats te Heemstede. 18. Mr. G. S. Brantema te Heemstede, oud-secretaris van den Cultuur-raad van Deli, herdenkt den dag, dat hij vóór 50 jaar promoveerde aan de Leidsche Uni versiteit. f De heer C. Posthuma te Aerdenhout, vroeger een bekend cricketspeler. 19. f De heer J. A. Herbschleb te Heemstede, oud-gezag voerder der Stoomboot-Aïaatóchappij Nederland. De politie neemt bij een inwoner van Haarlem een 1700-tal waardelooze gasmaskers in beslag, die althans gedeeltelijk bestemd waren voor den verkoop. 21. De heer S. H. Kuhlemayer, godsdienstonderwijzer der Ned. Hervormde gemeente, herdenkt zijn 70sten verjaardag. In een gehouden vergadering van obligatiehouders van N.Z.H.T.M. wordt het voorstel der directie verworpen om de obligaties om te zetten in gewone aandeelen. Nabij den tunnel te Bloemendaal wordt een vracht-auto door een electrische trein gegrepen. Twee inzittenden van de auto worden hierbij gedood. De heer G. C. Quarles van Ufford neemt afscheid als lid van den gemeenteraad van Bloemendaal. Hij wordt opgevolgd door den heer U. Hempenius. f De heer C. C. L. Dokter, commissaris van politie te Hoorn, vroeger inspecteur van politie te Haarlem. 23. f De heer Anthony H. G. Fokker te New York, bekend vliegtuigenbouwer en oud-stadgenoot, f De heer G. Vink, oud-deurwaarder bij de gemeente belastingen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1939 | | pagina 174