- 69 - 2gIn de Groote Kerk werden 6 bejaarde persoonen ge doopt 21), dat hier in de stad dikwils geschiet, doordien veel weesen van de Mennonietse gesinte in onse godhuysen werden opgevoet. In den avond quam nicht Thoorn uyt Den Haag te huys. 31. Zijnde Paascha en gaan wij voor de eerste maal alhier aan het Nagtmaal des Heeren. April besoek van Winkelman 4. Desen middag had men een kort besoek van neef en nicht Winkelman 22). ga te Heemstede te kerk 7. Van de morgen wandelden den heer Van Leeuwen en ik na Heemstede en gongen daar te kerk. besoek van Pigoute 9. Tot heden toe heeft men niet dan cout en bar weer, vrie- sende de slooten nog de meeste nagten toe. Krijgen een kort besoek van den jongen heer Pigoute. 10. Drinken voor de eerste maal thee in ons thuyntje. whndelden 0 verveen om 11Desen middag wandelden den heer Coenjes en ik na Overveen 15. Desen dag had men heel slegt weer van hagel, sneeu, regen en stormwind, een vaartuig te Santvoort vergaan 16. als ook heden, zijnde te nagt veel sneeu gevallen. Men ver neemt, dat een vissersvaartuyg te Santvoort gisteren met 6 man vergaan is. Desen avond zijn de juffren. op het besoek bij mevrou Guldewagen. gaa voor de eerste maal in 't koffijhuys 17. En nu bij mevrou Six 23). Gisteren maakten ik kennis met den heer Maas en desen morgen gong ik voor de eerste maal met zijn Ed. in 't koffijhuys. 22. Leg voor de laatste maal van 't jaar vuur aan en Caatje maakt een begin met schoonmaken. 30. Gisterenavont waren wij bij Bongaert en desen bij Coenjes op een famieljaar collation. Mey 2Heden had men een buy van donder en weerligt, waarbij de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 107