KRONIEK VAN HAARLEM 1942 JANUARI 1. De heer G. Laeijendecker te Haarlem is benoemd tot surnumerair der registratie en domeinen in tijdelijken dienst. 2. Het Provinciaal Electrisch Bedrijf in Noordholland bestaat 25 jaar. Het personeel biedt een glas in loodraam aan voor het gebouw te Bloemendaal. 4. j- Jhr A. Bas Backer te 's-Gravenhage, oud-burgemeester van Bloemendaal. 5. Dr A. A. G. Land wordt opnieuw voor 5 jaar benoemd tot kringcommissaris van het Nederlandsche Roode Kruis, kring Noordholland. 7. De heer G. J. H. Kerkhoff, oud leeraar a/d voormalige school voor Kunstnijverheid, 70 jaar. Aan Mr W. M. J. van Lutterveld te Haarlem wordt eervol ontslag verleend als secretaris van den Centralen Beleggingsraad wegens zijn pensioengerechtigden leeftijd. In zijn plaats wordt benoemd de heer J. H. Dolman te Rijswijk. 9. J De heer M. W. Tijsseling, mede-oprichter van den Chr. Nat. Werkmansbond te Haarlem. 10. Een strenge winter, die tot half Maart duurt, zet zich in. 11. f Ds H. Prins, em. predikant Ned. Hew. Kerk, wonende te Haariem. 15. De belastingen te Bloemendaal worden volgens de ge- meentebegrooting niet verhoogd. Dr D. J. Kok benoemd tot hoogleèraar in de veterinaire psychologie aan de Rijks-Universiteit te Groningen. 16. f Vrouwe W. van Doorn- van Rees, echtgenoote van Jhr. J. P. W. van Doorn, burgemeester van Heemstede, f De heer J. Beeckman, oud-burgemeester van Zandvoort (zie 8 Augustus). 17. t Ds. P. S. Meerburg, em. predikant der Nederlandsch Hervormde Gemeente te Hillegom, wonende te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 167