JANUARI-FEBRUARI Het aantal opcenten op de personeele belasting te Heem stede wordt van 120 op 140 gebracht. 19. f De heer W. C. Raamsdonk, arts vroeger te Amsterdam. 20. Mevrouw H. Wiegant-van der Hart is 25 jaar penning- meesteresse van de afdeeling Haarlem der St Martha Ver- eeniging. Zij ontvangt het eere-kruis Pro Ecclesia et Pontifice. Mr J. H. H. Hülsman geïnstalleerd als rechter i/d Arr. Rechtbank te Haarlem. 28. f De heer P. van Teutum, Heemstede, gepensionneerd Officier van Administratie ie KI. Kon. Ned. Marine. FEBRUARI 3. f Ir M Voorzanger, oud-directeur der iste H.B.S. A. 4. f Dr J. Weener, em. predikant der Ned. Hew. gemeente te Haarlem en voorzitter v. d. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs (zie 27 Juni). 5. f De heer W. Harmsen, magazijnmeester bij Heenk'sIjzer handel. 7. t De heer J. P. van der Zee, werkzaam bij het gemeente gasbedrijf en vooraanstaand man in de arbeidersbeweging. De IJsclub „De Volhardingte Heemstede bestaat 25 jaar. 8. Het H.O.V.-Koor bestaat 5 jaar en houdt receptie. 10. f De heer C. A. M. Jonckbloedt, wethouder van Heem stede, vroeger lid van den Haarlemschen gemeenteraad. 11. De heer H. F. Boot, kunstschilder, wordt benoemd tot lid van den Ned. Kultuurraad. Benoemd tot Ambtenaar O.M. bij het Kantongerecht te Rotterdam Mr J. van IJssendoorn, thans waarnemend Ambtenaar O.M. te Haarlem. Benoemd tot rechter-plaatsvervanger te Haarlem Mr J. van Oldenborgh te 's-Gravenhage. f Mr W. E. Baron van Till te Aerdenhout, bankier en lid van den buiten werking gestelden gemeenteraad van Bloemendaal. 16. Mr Tj. Dijkstra, oud-griffier der Arrondissements-recht- bank, promoveerde vóór 50 jaar tot doctor in de rechts wetenschappen (zie 16 Augustus). - 122 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 168