MAART der Tetterodeschool en als directeur der gemeentelijke Avondschool voor Nijverheidsonderwijs, wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd. 3. Dr Th. Koot is 25 jaar arts. De burgemeester van Heemstede wijzigt de volgende straatnamen: Wilhelminaplein in KerkpleinJulianaplein in Schoolplein en Julianalaan in Schoolladn. 4. f Jhr F. Teding van Berkhout Sr te Aerdenhout, direc teur van de voormalige Haarlemsche Bankvereeniging. 5. f De heer G. S. de Clercq te Bloemendaal, oud-secre taris van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. 9. t De heer J. A. van Amelrooy, ambtenaar ter Provin ciale griffie van Noordholland. De heer W. Vermeer te Santpoort, van 1879-1932 tuinbaas bij de familie Enschedé aldaar, j- De heer J. J. F. Lomans, bestuurslid van de Liedertafel „Zang en Vriendschap" 10. f De heer W. W. Weide, hoofd der Teylerschool. 11. De heer P. C. van Amelrooy, bestuurslid der Roei- en Zeilvereeniging „Het Spaarne 12. De inschrijving der leening (zie 2 Maart) is zoo danig, dat de inschrijvingen tot 50.000,- ten volle zullen worden toegewezen. Van de inschrijvingen boven de 50.000,- zal 80% worden toegewezen met een minimum van 50.000,— 16. Het crediet voor de herstellingswerken der jtapisserie in de oude raadzaal wordt door den burgemeester met f 2000,- verhoogd en alzoo 'gebracht op f 10.000,—. Mejuffrouw M. J. V. de Kruyff vak-onderwijzeres om spraakonderwijs te geven aan leerlingen der bijzondere en openbare scholen, en de heer A. P. Vogel, onderwij zer aan de Openluchtschool, worden eervol ontslagen wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leef tijd. 17. De heer W. van Reeuwijk te Heemstede is 25 jaar op zichter der domeinen in Noordholland en Utrecht.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 170