APRIL 1. Met ingang van heden is de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken opgeheven. Haarlem wordt een district van Noordholland met Jhr Dr J. C. Mollerus als directeur, tot heden secretaris der ge noemde Kamer. De Haarlemsche Coöperatieve In- en Verkoopcentrale bestaat 25 jaar. De heer J. Smink, administrateur, herdenkt eveneens zijn zilveren jubileum. Benoemd tot directeur van het postkantoor te s-Gravenhage de heer A. J. Bruggeman, inspecteur der P.T.T. in de inspectie Haarlem. De Sportterreinen aan den Schalkwijkerweg zijn in volledig gebruik genomen. Aan de JVulsspaarbank wordt een spaarbank voor de jeugd verbonden. 2. f De heer J. Kion, hoofdcommies Afd. Financiën, ge meente-Secretarie. 6. De Gereformeerde Kerk te Heemstede bestaat 25 jaar. Als sprekers treden bij de herdenking daarvan op Prof. Dr J. H. Bavinck, Ds A. Dondorp en Dr E. T. van der Born. De Letterlievende Vereeniging „J. J. Gremerbestaat 60 jaar en herdenkt dit in intiemen kring met een voorstelling in den Stadsschouwburg. 7. f De heer J. A. J. Sybrandi, oud zee-officier (zie 18 Mei). 9. In het gebouw St. Bavo wordt een tentoonstelling ge houden van „tien jaren volksontwikkeling en sociale jeugd zorg" Dr Th. W. Beeker te Heemstede promoveerde vóór 50 jaar tot doctor in de geneeskunde. Jetske de Boer en Jan Brouwer behalen een eersten prijs en een eervolle vermelding bij den te 's-Gravenhage gehouden wedstrijd in de welsprekendheid, uitgeschre ven door de Maatschappij ter bevordering der woordkunst. 11. f De heer H. L. van Beusekom, rustend arts te Bloemen- daal. 12. Prof. Dr E. van Slogteren te Heemstede, buitengewoon - 126 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 172