april hoogleeraar aan de Landbouwhogeschool te Wageningen in de phytopathologie, is 25 jaar werkzaam als phytopatho- loog in de bloembollenstreek. Hij ontvangt de gouden eeremedaille van het Nicolaas Damesfonds. j- De heer A. J. Loois, directeur der Industrieele inrichting van het voormalige Leger des Heils. 14. De heer G. F. M. Roozen is 25 jaar notaris. De burgemeester benoemt tot hoofd der Joodsche lagere school aan den fijlweg 121, den heer J. Ellon. De heer G. Liedmeijer, opzichter bij de N.Z.H.I.M., 40 jaar aan deze maatschappij verbonden. Mr F. G. H. Boerrigter, Kantonrechter te Alkmaar, is benoemd tot plaatsvervangend lid van de Kamer van Toezicht over notarissen en candidaat-notarissen te Haarlem. 16. Ten stadhuize wordt een stichtingsvergadering ge- houden van het Nationaal Zangfeest. Op 6 September d.a.v. wordt een uitvoering gegeven op den Dam te Amsterdam. 19.- De heer P. Appelboom herdenkt den dag, dat hij vóór 50 jaar in dienst trad bij de N. V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen. Het echtpaar J. van Daale-Rees herdenkt zijn 50-jarig huwelijk. De gouden bruidegom is een vooraanstaand persoon in christelijk sociale kringen. 21. Inbraak in het gebouw der Haarlemsche Coöperatieve In- en Verkoopcentrale. Ontvreemd werden 12250 sigaren en - eenige tienduizenden sigaretten. De heer J. Clowting, ambachtsman bij de N.Z.H.l.M. is 40 jaar in dienst. 22. De burgemeester verleent eervol ontslag aan mejuffrouw M. A. Struyf als hoofd der School voor voorbereidend lager onderwijs No. 7 (Berkenstraat 60). 23. In het Café-restaurant Brinkmann wordt een twee-daagsche boekenveiling gehouden. 24. De heer P. A. Groen is 25 jaar makelaar. 25. De heer J. Doornbosch, hoofd-agent rechercheur van - 127

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 173