MEI-JUNI Christelijke School aan de Bakenessergracht wegens het be reiken van de pensioengerechtigden leeftijd en wordt opgevolgd door den heer R. Smit Jr. Het bestuur der Haarlemsche Bachvereemging besluit in het winterseizoen 1942/43 geen concerten te geven. 31. In deze maand zijn 200 paren te dezer stede in het huwe lijk getreden. Het expeditiebedrijf G. van den Bosch bestaat 50 jaren. Dr Ir G. de Gelder treedt wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd af als directeur van e Middelbaar Technische School. Hij wordt later opgevolgd door Ir G. E. M. Jansen. JUNI 3. J De heer W. Fehres te Bergen, oud-referendaris van den Burgerlijken Stand te Haarlem. 4. De burgemeester benoemt tot hoofd der Tetterodeschool den heer F. H. Seton alhier. 7 t De heer Jos. M. J. Braam te Heemstede, een bekende persoonlijkheid in den bloembollenhandel en oud-lid van het hoofdbestuur der Algemeene Vereemging voor Bloem bollencultuur (zie 19 December). 8. De burgemeester besluit het aantal opcenten voor dc personeele belasting op te voeren van 195 tot 200. Echter trekt hij op 29 Juni d.a.v. dit besluit in, daar het jaar reeds verstreken is. q. De belangstelling voor het houden van volkstuinen in deze gemeente neemt dermate toe, dat besloten wordt een controleur aan te stellen. De subsidie voor de Stichting Haarlems Bloei wordt door den burgemeester verhoogd met 890,- en alzoo ge bracht op 3390,-. 10. De burgemeester stelt een crediet van 650,- beschikbaar voor het herstellen en bepleisteren van de door het sloo- pen van de perceelen 16 en 18 aan de Kokstraat vrijge komen binnenmuren. 11Een Haarlemmer vindt een portefeuille inhoudende - i3i -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 177