- i34 - JULI f De heer W. Zwemmer te Aerdenhout, vroeger op zichter van Oosterduin. i. Teneinde tegemoet te komen aan veler wenschen om de huwelijksvoltrekkingen ie en 2e klasse ook in de hal van het stadhuis te doen plaats vinden, wordt door den burge meester de desbetreffende verordening in dien geest ge wijzigd. De heer G. C. A. Junge, administrateur der Oprechte Haarlemsche Courant, herdenkt zijn gouden ambtsjubileum (zie i September). 4. De Vereeniging „Plaerlem" organiseert voor hare leden en genoodigden een boottocht in de avonduren naar Spaarn- dam. Daar het aantal deelnemers en deelneemsters verre de plaatsruimte overtreft wordt een paar dagen later een tweede dergelijke boottocht gehouden (zie 8 Augustus). 5. De heer E. W. Woud, inspecteur van politie 2e klas te Rotterdam, wordt benoemd tot inspecteur van politie te Heemstede. De heer A. Steenkist viert zijn gouden jubileum bij de N.V. G. C. van Tub er gen's Bloembollen- en Pjaadhandel. De heer J. A. A. de Bree alhier is benoemd tot burge meester van Oostzaaifèn wordt 10 Augustus d.a.v. als zoodanig geïnstalleerd. 6. De burgemeester stelt 2000,- beschikbaar voor het druk ken van 300 exemplaren van het rapport van Openbare Werken inzake de Sociaal-economische structuur van Haarlem en Omstreken. De Elswoutslaan en het Duinvlietpad worden voor het ver keer gesloten. 8. f De heer J. H. Eldering te Heemstede, vroeger een bekend bloembollenhandelaar. 9-; Begonnen wordt met het vorderen van de rijwielen der ingezetenen van Haarlem en Omstreken (zie 24 Juli). 4. De burgemeester besluit tot verplichte aangifte van fiet sen teneinde een nauwkeurig overzicht te verkrijgen van het aantal rijwielen in onze gemeente.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 180