JULI-AUGUSTUS 26. In de omgeving van de Delftlaan wordt een wielerwed strijd op den weg gehouden voor beroepsrenners, ama teurs en nieuwelingen, waarbij ongeveer 15000 toeschou wers aanwezig zijn. 29. De burgemeester besluit het crediet van f 4000,— voor vernieuwing van het oostelijk landhoofd van de brug over de Leidschevaart te Lisse met ƒ2100,— te verhoogen. AUGUSTUS 1. Voortaan mogen op Zondag - evenals ook elders - geen autobussen meer in onze stad rijden en evenmin huur auto's. 3. Aan den heer E. C. M. H. Vrijdag, onderwijzer aan de school voor U.L.O. A, wordt door den burgemeester met ingang van 1 Januari 1943 eervol ontslag verleend, j- De heer H. Cornet alhier, procuratiehouder bij het dagblad „De Tijd". 6. f De heer J. Miezérus, aannemer en oud-lid van den gemeenteraad. 7. De burgemeester besluit opnieuw aan den heer Ph. A. Deinum te verpachten den Stadsschouwburg en het Concert gebouwrespectievelijk voor f 10.000,— en ƒ21.000,—. 8. Op het graf van wijlen den oud-burgemeester van Zand- voort, wijlen den heer J. Beeckman, wordt door de in woners een gedenkteeken onthuld. In de Hoofdwacht houdt de Vereeniging Haerlemeen tentoonstelling van gapers, afkomstig uit de verzamelingen van de heeren A. J. M. van Os en Thijs Mol, alsmede van het Frans Halsmuseum en van de Vereeniging Haerlem Deze tentoonstelling, die twee weken duurt, wordt door 1100 personen bezocht. 9. De heer F. Uittenbosch, verfwrijver bij de afdeeling verf- wrijverij der JV.V. Grafische Inrichting Joh. Enschede en Jonen, herdenkt zijn 50-jarig jubileum bij genoemde N.V. j2. De heer A. W. de Boer, wonende in het Diaconiehuis der Nederlandsch Hervormde gemeente herdenkt zijn 1 oosten ver jaardag. - 135 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 181