- 7 - Haarlem Dr J. Weener, de heer G. S. de Clercq, oud- secretaris van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijver heid en Handel, de gepensionneerde luitenant-kolonel G. van Tienhoven, oud-secretaris van den Voogdijraad en voor zitter der vereeniging Kinderzorg in de classis Haarlem der Ned. Hervormde Gemeente, de heer V. Dyserinck, oud directeur van den gelijknamigen oliehandel aan den Schalk- wijker weg, de oud-ondercommandant van de Haarlemsche Brandweer G. Spaan, de letterkundige Mevrouw L. G. Van- dervelden-Vijgh (ps. Ellen Russe) en de kunstschilder H. M. F. G. Savrij. Met deze opsomming kan hier worden volstaan, aan vriendenhand is een necrologie beter toever trouwd. Verder worden hier nog genoemd: Jhr A. Bas Backer, oud-burgemeester van Bloemendaal, de heer H. Meinesz oud-directeur van de Javasche Bank, eerder secre taris van Rijnland, de velen Haarlemmers bekende directeur der ie H.B.S. A Ir M. Voorzanger en de heer W. F. Bremer, directeur der N.V. Bremer's Houthandel en een bekend persoon in de muziekwereld. Zij allen rusten in vrede! Hiermede besluit ik mijn verslag. Gij leden der Vereeni ging Haerlem getuigt door Uw lidmaatschap van Uw liefde voor onze mooie stad met haar aantrekkelijke en rijke ge schiedenis. De Vereeniging waakt over al dit schoons, tracht wat bewaard bleef te behouden, wat verloren gegaan is door schrift en beeld in haar uitgaven voor U te doen herleven. Moge Uw belangstelling in het werk van Haerlem voor U zelf en voor de stad Uwer inwoning vruchtdragend blijven! P. A. Dijkema

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1942 | | pagina 21