- i49 FEBRUARI-MAART De heer A. Funke, kunstschilder viert zijn vijfenzeventigsten verjaardag. 28. In het gebouw van den Haarlemschen Kegelbond wordt een tentoonstelling op het gebied der luchtbescherming gehouden. MAART 1De heer G. J. van Duijneveld te Den Haag, benoemd tot voorzitter van den Raad van Arbeid, aanvaardt zijn functie; 5 September verlaat hij zijn post. 2. Ir A. Mussert, die op weg is naar Westerveld, waar de arts H. F. Bartels gecremeerd wordt, krijgt onderweg pech, doordat zijn auto op den Bronsteeweg te Heem stede aangereden wordt. 4. De heer H. Winkler te Haarlem wordt geïnstalleerd als burgemeester van Haarlemmerliede en Spaarnwoude. 6. Mevrouw A. M. J. van Marselis Hartsinck-Sghuijt van Castrigum, een bekende persoonlijkheid in christelijke kringen, viert haar tachtigsten verjaardag. 7. f De heer J. van der Laan, hoofdboekhouder bij Van der Linden's broodbakkerijen en oud-directeur van de Haarlemsche Brood- en Meelfabriek. f De heer H. Arends, oud-gemeentesecretaris van Wijhe, wonende alhier. De Haarlemsche rechtbank beëedigt als advocaten mevrouw Mr J. H. G. Schutte-Struick en Mr. C. J. Koch te Heemstede. 12. f De heer F. G. van Asperen, vroeger arts van het hospi taal-kerkschip 'De Hoop' en rustend arts te dezer stede. 14. De Haarlemsche rechtbank beëedigt als advocaat Mr H. C. van Geer te Overveen. 17. f Zuster N. Klaassen, die twee en zestig jaar aan het Diaconessenhuis verbonden is geweest. 21. De heer J. L. Tadema, uitgever en voorzitter van de ver- eeniging 'Haerlem' viert zijn zeventigsten verjaardag, ter gelegenheid van welk feit zijn vrienden besluiten een

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1944 | | pagina 199