MEI-JUNI lem kan komen, blijft de heer Klimbie nog in functie.) (Zie 4 Juli.) 26. t De heer A. W. de Boer, oudste inwoner van Haarlem, overlijdt in den ouderdom van bijna 102 jaar. 28. Ook te dezer stede organiseert de W.A. een collecte ten bate van Frontzorg. 29. In de Mooie Hel verdrinkt de negenjarige jongen J. van der Tuijn, die door een negen en dertig jarigen achter lijken schilder onder water was gehouden. 31. In het gebouw Kenaupark 1 wordt het gebouw van het district Noordholland van de Nat. Soc. Vrouwen organisatie in gebruik genomen, met een daaraan ver bonden Moedertehuis, waarvan de bedoeling is cursussen te organiseeren. j- De heer E. C. Reit, oud-gezagvoerder bij de Kon. Paketvaart Maatschappij JUNI 1. In het Sportfondsenbad worden zwemwedstrijden ge houden, waaraan de Nederlandsche kampioenschappen voor de politie verbonden zijn. De burgemeester besluit wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd eervol ontslag te verleenen aan mej. H. Volger, als onderwijzeres aan de Prins Hendrikschool. Voorts besluit hij de uitbreiding van het leerplan der Middelbaar Technische School met een practicum 'Vliegtuigbouw' in het eerste jaar der af- deeling vliegtuigbouwkunde noodig te verklaren. 2. t De heer P. Wit Sr, eere-dirigent van de muziek- vereeniging Kunstkringte Spaarndam. 3. Het is vijfentwintig jaar geleden, dat de Raad van Arbeid zijn werkzaamheden begon; eenige ambtenaren vieren hun zilveren jubileum. Veertig jaar geleden slaagde Dr A. A. G. Land voor het artsexamen. f Mr M. R. Bruck, Bloemendaal, vroeger advocaat te Amsterdam. - 155 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1944 | | pagina 205