- 19° - JUNI-JULI overdag kunnen verblijven; de inventaris is een geschenk van de stad Tilburg. 22. f De heer A. Hiemstra, commissaris van politie te Bloemen- daal. 25. Het huisvuil wordt weer opgehaald onder het motto: 'Reiniging is weer paraat, werpt Uw vuil dus niet op straat' Het Haarlems Dagblad verschijnt weer; als hoofdredac teur-directeur treedt op de heer Robert W. P. Peere boom. Voor het eerst na de bevrijding rijden de stadstrams en de trams naar Leiden (in Oegstgeest moet worden overgestapt). (Zie 2 Juli.) Op het Bloemendaalsche strand komen de Haarlemmers N. de Jong en zijn zoon, die hout zochten, door ont ploffing van een mijn, om het leven, f Mejuffrouw S. S. Bouwmeester, oud-leer ar es aan de Middelbare School voor meisjes. 29. Op zijn verjaardag brengt Prins Bernhard een bezoek aan onze stad. 30. De heer G. A. Luitingh neemt afscheid als koster van de Groote Kerk en wordt opgevolgd door den heer J. J. Kerkvliet. De heer H. Bol viert zijn gouden jubileum in dienst van de firma J. Leupen. JULI 1. De heer C. M. Moolenburgh, hoofdinspecteur van Rijksbelastingen, alhier, verlaat den Rijksdienst met pensioen. De Kerkzaal van gebouw 'Bethesda Sarepta', Haze- paterslaan, wordt door de Ned. Herv. Gemeente in ge bruik genomen voor het houden van godsdienstoefeningen. Mejuffrouw P. Karg is vijftig jaar werkzaam als assistente bij de firma Klinkspoor, apotheker. Dr J. L. Tombroeck te Heemstede viert zijn zilveren jubileum als arts. t De heer Herman Heuff, Heemstede, kunstschilder.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1944 | | pagina 240