- 199 - NOVEMBER 1. Ir W. J. A. Duijnstee viert zijn zilveren jubileum als directeur van het Gas-, Water- en Electriciteitsbedrijf te Heemstede. 2. Ds Ch. de Beus, predikant bij de Ned. Herv. Gemeente Bloemendaal, promoveert te Utrecht tot doctor in de theologie. 3In het Crematorium te Westerveld worden de verasschingen weer uitgevoerd. 7Onder leiding van den waarnemenden burgemeester, den heer M. A. Reinalda, die een overzicht gaf van de afge- loopen jaren in Haarlem, kwam de nood-gemeenteraad voor het eerst bijeen; tot wethouders worden gekozen de heeren F. S. Noordhoff (s.d.a.p.), A. J. M. Angenent (r.k.), D. J. A. Geluk (v.d.) en Mr S. G. van der Wall (c.h.). 8. In de aula van Teijler's Museum wordt aan den heer Mart. J. Lürsen voorloopig een bronzen, in plaats van de gouden medaille uitgereikt voor zijn bekroond antwoord op de door het 2e Genootschap van Teijler's Stichting uitgeschreven prijsvraag. 9. Bewoners uit Nijmegen komen naar Haarlem, om de bevolking dank te zeggen voor haar medewerking. 10/11. Achttienhonderd wandelaars (sters) nemen deel aan wandeltochten, ten bate van het Jan van Hooffonds, dat in Nijmegen een gedenkteeken wil oprichten naar aanleiding van een moedige daad van Jan van Hoof tijdens de oorlogsdagen; de burgemeester van Nijmegen spreekt de deelnemers toe. 12. Ten behoeve van de kinderen uit Nijmegen en Venray wordt een speelgoed-actie op touw gezet. 13. In het kerkgebouw aan den Kinderhuissingel wordt de heer J. van Oord, pastoor te Amsterdam, tot bisschop der Oud-Katholieke kerk gewijd. 15. Deken J. C. W. van der Wiel, pastoor der St. Joseph- parochie aan de Jansstraat, wordt benoemd tot eere kanunnik. Mgr J. P. Huibers, bisschop van Haarlem, viert zijn zeventigsten verjaardag.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1944 | | pagina 249