- 72 - JANUARI 11. Eén dag na zijn aankomst uit Indië overlijdt alhier Prof. J. P. Duyvendak, hoogleeraar aan de Rechtshooge- school te Batavia. Frits Schuurman neemt op een receptie afscheid als dirigent van de Koninklijke Liedertafel 'Zang en Vriend schap'. 12. De voetbalclub 'Kennemerland' viert haar zilveren ju bileum. f De heer D. Hooyveld, voorzitter van de Speeltuin- vereeniging 'Oosterkwartier' en secretaris van de korf balclub 'Oosterkwartier'. 13. De heer H. M. van Unen, wethouder van Heemstede, viert zijn 7osten verjaardag. Rector H. Brans, alhier, is benoemd tot aalmoezenier der K.J.M.V. in het bisdom Haarlem. 17. De heer A. F. Suurendonk is bij besluit van den minister van Justitie benoemd tot vervanger van den commissaris van politie te dezer stede, (zie 1 Juli). f Mr F. A. Schwartz, Heemstede, lid der directie van Van Vollenhoven's bierbrouwerijen en ouderling der Ned. Hervormde Gemeente. 18. De heer Henri Pielage, koordirigent, viert zijn 8osten verjaardag. 19. De voetbalclub 'Droste' viert haar zilveren jubileum. Uitslaande brand in een lampekappenfabriek aan den Burgwal. 20. t De heer Th. Blesgraaf, bekende figuur in beurt- scheepvaartkringen De Roomsch-Katholieke Voetbalvereeniging 'Geel Wit' viert haar 25-jarig bestaan. 21. Prof Dr J. H. Thiel houdt zijn inaugureele rede over 'De oude geschiedenis en archaeologie' aan de Utrecht- sche Universiteit, (zie 31 Jan.) De spijskokerij der Sint Vincentiusvereeniging kookt niet meer voor de centrale keuken. 22. De vergadering van de afdeeling Haarlem van de maat schappij tot bevordering der geneeskunst huldigt den afgetreden voorzitter, Dr J. Roorda en benoemt tot op volger Dr A. Melchior.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1946 | | pagina 104