- go - OCTOBER-NOVEMBER 20. De heer P. Th. Jansen, oud-hoofd der Opleidingsschool aan de Prins Hendrikstraat, viert zijn 8osten verjaardag. 21. In de Stadsbibliotheek wordt een tentoonstelling ge houden van het Amerikaansche en Engelsche boek. 22. Ten behoeve van Nijmegen wordt een glasactie ge houden; het gemeentebestuur stelt de dubbele ramen van het Stadhuis beschikbaar. Den volgenden dag wordt in een speciale bijeenkomst te Nijmegen dank gebracht aan de Haarlemmers. 24. Jubilarissen van de Noord-Zuid-Hollandsche Vervoer maatschappij worden in het Concertgebouw gehuldigd. 27. Ds L. Blijdorp neemt afscheid van de Gereformeerde Kerk van Overveen. 28. In de Oude Raadszaal wordt opgericht de afdeeling Kennemerland van het comité van Belgisch-Nederlansch- Luxemburgsche samenwerking. 30. f Dc heer G. de Jong, oud-hoofdbode der Prov. Griffie. NOVEMBER 1Aan den heer F. H. J. Kramer wordt eervol ontslag verleend als ontvanger der directe belastingen, invoer rechten en accijnzen. De heer T. W. L. M. de Winter neemt afscheid als hoofd van het telefoondistrict en wordt opgevolgd door deri heer A. Korf uit Maastricht. De burgemeester installeert het plaatselijk comité van de NIWIN, dat gepresideerd wordt door den heer E. Lefèbvre. 2. Het Haarlemsch Schaakgezelschap viert zijn 50-jarig bestaan. 3. f Mejuffrouw C. J. IJssel de Schepper, oud-leerares aan de Middelbare School voor meisjes. 4. Ook in Haarlem wordt de Verkeersweek van de Ver- eeniging 'Veilig Verkeer' gehouden. Op het buiten 'Huis te Manpad' te Heemstede is een filmstudio van de Europeesche Kunstunie ingericht. 10. t Mejuffrouw M. Strating, vroeger hoofd van het Pieterhuis.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1946 | | pagina 122